Your Cart

Informacija: +37062290042

Nemokamas siuntimas perkant nuo 100 EUR

Prekių grąžinimas

Prekes galima grąžinti per 14 dienų nuo jų gavimo. Jeigu praėjo ilgesnis laiko tarpas – deja, bet mes negalime pasiūlyti pinigų grąžinimo ar prekės keitimo.

Tam, kad būtų įvykdytas grąžinimas, prekė negali būti naudota ir turi būti tokios pat būklės, kaip ir jos gavimo metu.

Gavę grąžintą prekę ir ją patikrinę mes atsiųsime jums elektroninį laišką su gauto grąžinimo patvirtinimu. Taip pat jus informuosime apie pinigų grąžinimo patvirtinimą arba atmetimą.

Jeigu atsiųsta prekė atitinka jai taikomus reikalavimus pinigų grąžinimo atvejui, atliksime grąžinimą į tą pačią mokėjimo kortelės sąskaitą, kuria buvo apmokėta jūsų užsakyta prekė.

Vėluojantys ar trūkstami apmokėjimo grąžinimai

Jeigu atlikus visus minėtus veiksmus vis dar neatgavote sumokėtų pinigų, susisiekite su mumis info@imknuolaida.lt

Prekės keitimas (jei taikomas)

Prekę į kitą pakeičiame tuomet, kai ši turi defektų ar buvo kitaip pažeista ne dėl jūsų kaltės. Tokiu atveju prašome jūsų parašyti mums info@imknuolaida.lt ir laukti tolimesnių nurodymų.

Prekių siuntimas

Norint grąžinti įsigytą prekę, prašome parašykite mums į info@imknuolaida.lt. Elektroninio laiško temoje parašykite “Grąžinimas” ir jūsų užsakymo numeriuką. Mes jums atrašysime kaip įmanoma greičiau su tolimesniais nurodymais dėl prekių grąžinimo procedūros.

Prekės siuntimo išlaidas apmokate jūs. Siuntimo išlaidos nėra grąžinamos. Jeigu gausite pinigų gražinimą, išlaidos už siuntimą bus atimtos iš bendros sumos.

Pristatymo būdai

Kurjeris, paštomatai, Lietuvos paštas

Prekių grąžinimas per 14 d.

Vias prekes galite grąžinti per 14 d.

Pagalba +37062290042

I-V. Nuo 9 iki 17 val.

Saugus atsiskaitymas

El. bankininkystė, atsiimant prekes