Your Cart

Informacija: +37062290042

Nemokamas siuntimas perkant nuo 100 EUR

Mokėjimo būdai

Mes priimame įvairius mokėjimo metodus:

  1. Debeto ir kredito kortelės

Mes priimame Visa, MasterCard, American Express, Discover, Diners, JCB, Visa ir MasterCard debetines bei kreditines korteles naudojant Kevin mokėjimo sistemą.

  1. Kevin (Elektroninė bankininkystė)

Už prekes galima atsiskaityti naudojantis Kevin mokėjimo sistema. Ši sistema – tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Ja naudojantis Jums nereikės patiems formuoti pavedimo – tai už Jus padarys integruota sistema. Užsakymo pabaigoje Jūs būsite nukreipti į “Kevin” sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą . Jums tereikės pasirinkti banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės, paspaudžiant ant banko logotipo ir būsite nukreipti į savo banko internetinį tinklapį, kuriame suvedę savo prisijungimo duomenis, matysite Jums jau suformuotą sąskaitą, kurią reikės patvirtinti ir apmokėti. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo.

3. Banko pavedimas

Apmokėkite padarydami pavedimą į mūsų banko sąskaitą. Mūsų rekvizitus gausite kartu su užsakymo patvirtinimu į jūsų nurodytą elektroninį paštą. Jeigu iš mūsų laiško nesulaukiate, prašome patikrinkite ir elektroninio pašto „Reklamos“ bei „Šlamšto“ skiltis. Mokėjimo paskirties langelyje prašome įrašyti Jūsų užsakymo numerį. Užsakymas nebus išsiųstas kol lėšos nepasieks mūsų banko sąskaitos.

4. Apmokėjimas pristatymo metu

Šiuo metu šis apmokėjimo būdas neaktyvuotas. Norėdami susimokėti kurjeriui, skambinkite mums telefonu 862290042.

Pristatymo būdai

Kurjeris, paštomatai, Lietuvos paštas

Prekių grąžinimas per 14 d.

Vias prekes galite grąžinti per 14 d.

Pagalba +37062290042

I-V. Nuo 9 iki 17 val.

Saugus atsiskaitymas

El. bankininkystė, atsiimant prekes